Co děláme?


Co máme za sebou?

Vznik společnosti Showmagazine s.r.o. úzce souvisí s historií zakladatele. Podrobnou historii našeho zakladatele naleznete na Linked Inu: Patrik Marafko.

Vize Showmagazine vznikla v roce 2014, kdy se Patrik Marafko rozhodl využít všechny své dosažené zkušenosti, dovednosti a kontakty k založení společnosti, která bude na českém trhu poskytovat kompletní i dílčí služby event managementu.

Od počátku naší činnosti pro klienty zabezpečujeme jak kompletní služby organizace a pořádání společenských událostí, tak dílčí služby pro podporu akcí (grafiku, tisky, tvorbu webových stránek, on-line marketing, marketing na sociálních sítích, vizážisty, hostess, fotografy, kameramany, …) a navíc široký zábavný program (celebrity, moderátory, barmany, kouzelníky, imitátory, DJ´s, VJ´s, živou hudbu, žongléry, taneční vystoupení, sportovní vystoupení, bojové vystoupení, westernové vystoupení, nebo i malování na tělo). K obecné inspiraci možných programů dnes využíváme web ProgramAkce.cz.

Mezi první partnery naší společnosti můžeme počítat nejširší veřejnou databázi uměleckých vystoupení – ShowBook.cz, která se hned na počátku stala součástí naší nabídky. Se ShowBookem jsme následně vytvořili také aktuální web s vylepšeným uživatelskými vlastnostmi jak pro zákazníky, tak pro umělce. Společně se ShowBookem jsme potěšili celou řadu klientů z malých, středních i velkých společností. Reference naší spolupráce naleznete na webu ShowBooku, ale můžeme zmínit: E-on, GE Money Bank, Generali, Tesco, Hotel Vivaldi, Hornbach, Lidové Noviny, Komerční Banka, Top Hotel Praha).

Jako první dlouhodobé klienty naší společnosti můžeme zmínit eventovou agenturu Quix, se kterou jsme v kooperaci po několik let zabezpečovali provoz prodejních míst pro JT Internacional na nejvýznamnějších festivalech v ČR, Luminárium před OC Arkády Pankrác, nebo vánoční trhy před OC Černý most.

Další z významných událostí, kterých jsme se jako spoluorganizátoři účastnili, je Febio Fest, u kterého jsme v roce 2016 měli na starosti hudební část tohoto festivalu, o kterém se dozvíte více na webu FebiofestMusicfest.cz, který jsme pro festival mimo jiné také připravovali.

Za zmínku v naší historii stojí také akce čistě z naší produkce – inspirativní networkingové události ze série Velkopodnikatel.cz, které pořádáme pravidelně již od roku 2015. Akcí se obvykle zúčastní kolem 100 účastníků, se kterými sdílí své zkušenosti významné osobnosti českého businessu – například:  Petr Ludwig, Radim Lukeš, Pavel Moric, Jindra Smola, Kateřina Neumannová, Kamila Zárychtová, Karel Havlíček, Pavel Velev, Peter Urbanec, Rostya Gordon Smith, Martin Hausenblas, Michal Šmída, Petr Borkovec. Další akce z této série jsou již v jednání.

Nově do naší činnosti připojujeme také web SmerUspechu.cz, v rámci kterého máme na starosti vzdělávací události.

V přípravě je také projekt, který by měl podpořit pražský konferenční ruch – KonferenceVPraze.cz.

Pokud byste si chtěli osobně ověřit naše schopnosti, připojujeme několik jmen a kontaktní údaje na osoby ze společností, které zmiňujeme v historii. Rádi Vám otevřeně řeknou k našemu zakladateli a společnosti své zkušenosti:

 

ShowBook.cz

Rudolf Plachý, zakladatel a jednatel společnosti

+420 734 166 341

*

Quix.cz

Alice Tichá, Event managerka

+420 728 200 961

*

Velkopodnikatel.cz

Jaroslav Brož, zakladatel projektu

+420 734 864 184